Vypalovačka

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
macicek
Level 2
Level 2
Příspěvky: 227
Registrován: říjen 05
Bydliště: Cvikov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Vypalovačka

Příspěvekod macicek » 29 lis 2005 20:56

Mam problém s vypalovačkou. Mám vypalovačku LITE-ON DVDRW SOHW-1213S a nechce mi načítat některá dvd media.Slišel jsem že si mám stáhnout njáký abgreyd nevým co to je a ani nevým kde to mám hledat a další problém neumím anglicky. Prosím o radu a pomoc. :oops:

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 29 lis 2005 21:13

Nejspíše myslíš upgrade. Zkus si na téhle stránce stáhnout firmware na tvou vypalovačku a nainstalovat - bohužel nenašel jsem novější( je rok staré), možná někde bude nové. Ale tu instalaci bys měl nechat na někom zkušeném.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 29 lis 2005 21:53

Jak se můžeme přesvědčit na oficiálních stránkách, novější firmware není.
Prvně by to chtělo zjistit, co za verzi firmware máš teď a zda má cenu se nějakým updatem vůbec trápit. Používáš třeba Nero? Potřebovali bysme ale velký nero, ne Express. Když ho pustíš a nahoře v menu Vypalovačka->Zvolit vypalovačku označíš tu svoji, píše dole i verzi firmware. De to zjistit i ve správci zařízení, ale je to malinko komplikovanější. To už je pak jednodušší když si ten firmware stáhneš. Jak ho pustíš, varuje tě prvně ať vyjmeš všechny disky z mechaniky a nevypínal počítač během procesu. Odklepneš Yes a tam pak píše "It will be updated from XX to XX". Jestliže se XX shodují, máš aktuální verzi firwaru a žádnej update není.


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti