dvd obal v neru

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

polomacenka
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červenec 05
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

dvd obal v neru

Příspěvekod polomacenka » 14 črc 2005 20:56

Ahoj mám problém s nerem (Nero StartSmart) kde mi nejde udělat dvd obal,mám tam jen polovinu obalu a nevím jak ho obrátit aby byl celý na papíru.Chci jen vědět jak ho nějak obrátit.Předem děkuji,hodně by mi to pomohlo!!!!! :idea:

Reklama
Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 14 črc 2005 21:26

Nero Start Smart neni program na delani obalu, ale je to jenom takove rozcesti pro ruzne programy NERO, prepne te to do programu Nero Cover Designer kde ti to da na vyber na co si chces ten obal udelat, takze vyberes ze na DVD.
No a ted uz mas prave jen tu jednu polovinu papiru, ale dole mas "zalozky" Booklet (1/2 papiru), Vlozka (cely papir) a Disk 1 (tvar CD/DVD - ale to asi nevyuzijes).
Takze si prepnes na Vložku a mas tam celej papir :)

Kazdopadne ja pouzivam program Popisovač CD, kterej mi vyhovuje vic, muzu ti na nej dat i s/n, ke stahnuti >ZDE<
Obrázek

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 14 črc 2005 21:30

Nevím jestli ti plně rozumím, doprovodím to tedy obrázkem, ať víme jestli mluvímo o tom samým :wink:
Obrázek
Tam dole, jak sem červeně označil si přepínáš, kterou část obalu chceš tvořil. První je booklet (vkládá se dovnitř do krabičky, když ju otevřeš tak na levou stranu) a obal na venek je až druhá položka. Takže ty musíš tvořit na tomhle (označeno jako vložit, zajímavej překlad :P). Je v tomhle ten problém, nebo ještě někde jinde?

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 14 črc 2005 21:53

Hehe Vložit, Mirasi rekl bych ze mas nejakou mizernou cestinu bo ja to tam nemam :)

Dik za obrazek... ja trpim jednim problemem, to jest vysvetlit neco poradne polopate ;)
Obrázek

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 14 črc 2005 22:01

Češtinu používám originál neráckou, ale už sm nějakej čas neaktualizoval nero, nejspíš to maj už to maj spravený. Mám 6.6.0.13
Vysvětlil si to dobře, to bych snad pochopil i já :lol:. Já to přečet, kliknul na odpovědět, pustil cover designer, udělal screenshot, dokreslil obdélníček, nahrál to na web, napsal příspěvek a odeslal. No a koukám že už si mezitím odpověděl. Se stane :P

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 14 črc 2005 22:05

Hehe to ses teda ale... stejnej postup az na to ze sem to opsal :) Ze by to opisovani bylo rychlejsi? :)

Ja mam Nero Cover Designer 2.2 Built 2.3.0.40 :) A k tomu odpovidajici CZ
Nero mam taky 6.6.0.13 a prave ted sem zjistil ze je 6.6.0.15 :)
Obrázek


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host