Vypalováni v Ashampoo 19

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Fíďa
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod Fíďa » 04 úno 2018 16:12

Čau, zakoupil jsem si program Ashampoo 19 a nejsem schopen vypálit ani CD ani BD. Filmy připravené na vypalování v BD se 4 hodiny načítají a pak se to sekne a napíše tuto hlášku Pipe was closed
mmmm.jpg
Pokud vypaluji hudební CD, vše proběhne až do konce i vypalovačka funguje, CD se vysune, ale je prázdné. Když toto samé vypaluji ve Win Media Player vše se vypálí bez problému. Takže vypalovačkou to asi není. Už si nevím rady. Ashampoo každý chválí. Prosím poraďte. Dík.

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod richchie » 04 úno 2018 16:18

Tohle je verze zdarma-
Beze jména.jpg

a funguje naprosto bez problémů.Nikde nepíšeš co a jak vůbec děláš a o co se snažíš ve výsledku.

Fíďa
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod Fíďa » 04 úno 2018 16:54

Popsal jsem vypalování CD. Jinak Vypalování BD disku. zapnu....film. presentace...vytvořit film na blue ray... blue ray full hd...pal....natáhnu filmy které mám v tomto rozlišení udělané v Pinnacle 21....menu s tlačítky....vypálit na disc................OFF u každé položky- to je OVĚŘIT,FINALIZOVAT,CELÝ DISC NAJEDNOU, UKLÁDÁNÍ DO VYR.PAMĚTI, VYPNOUT, ZVUK PO VYPÁLENÍ.........rychlost 8x... kopie 1....disc v pořádku.... zahájím vypalování. Vše se načítá a pak zkolabuje a napíše to tuto hlášku.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod richchie » 04 úno 2018 17:47

Popsal jsem vypalování CD-
Nepovídej.On je značný rozdíl jestli pálíš data nebo ripuješ a pálíš data nebo disk vytváříš.
To samé film.
Pokud už máš hotový projekt z pinnacle tak nevidím proč by to nemělo fungovat.A opět máš tři možnosti.Podle úpravy můžeš buď pálit blu-ray ze složky nebo obraz disku nebo data.A doufám,že máš BD vypalovačku a k tomu patřičná media.

Fíďa
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod Fíďa » 04 úno 2018 18:42

Ano, to jsou dobré postřehy. Pálím obraz ze složky. Ptám se, protože nevím, to je logické. Ale odpověď, jestli mám BD vypalovačku a k tomu BD disk, tak to je fakt bezva rada. Navíc jsem teda zapomněl napsat, a to je moje chyba,že asi z deseti pokusů, které trvaly několik hodin a které jsem dělal stejným způsobem, se to jednou podařilo vypálit. Tipoval bych to ne nějakou poruchu v Pc či vypalovačce, už fakt nevím. Prosím zkus popsat jak ty vypaluješ, co kde zaškrtneš atd. Já popis napsal. Bohužel !!!??? Nic.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod richchie » 04 úno 2018 19:22

Ale vždyť jsem ti to psal.
On je značný rozdíl jestli pálíš data nebo ripuješ a pálíš data nebo disk vytváříš.
To samé film.
Pokud už máš hotový projekt z pinnacle tak nevidím proč by to nemělo fungovat.A opět máš tři možnosti.Podle úpravy můžeš buď pálit blu-ray ze složky nebo obraz disku nebo data.
A jen mě napadlo-pokud zpracováváš bluray v pinnacle tak máš zajisté aktivovanou licenci a nějak nechápu proč to nevypálíš rovnou z něj.
Je to jen o tom jak si si projekt připravil a to jak cd-dvd nebo bd a pak danou metodou dokončíš.
Po hw stránce maximálně zjistíš jestli ve správci zařízení vše v pořádku a máš možnost pokud to nabízí výrobce tak aktualizace firmware což si myslím je zbytečné.Co se týče sw tak maximálně přeinstalovat program(i,když tím to nebude) a zbytek pouze mezi klávesnicí a židlí.Pokud si nevíš rady tak není nic jednoduššího než použít manuál k daným programům.U spuštěného pinnacle stačí použít F1 nebo-http://www.sw.centrum.cz/tutorialy/pinnacle-studio-21---navod-pro-praci-s-programem/
a přečíst si import a export a to jak formátů tak hotového výrobku.Co se týče ashampoo tak nápověda je anglicy a pokud neumíš tak přeložit pomocí strejdy gůgla translátora.

Fíďa
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod Fíďa » 04 úno 2018 19:39

Jo, jo je to tak. Jen ještě nějaké moje postřehy. Chci to vypálit v Ashampoo protože je tam možnost dát menu a pokud pálím 14 filmečků, můžu si pak na Bd disku vybrat který chci přehrát. To v Pinnacle nejde. Pinnacle má MyDVD vypalovačku s menu a je to podobné Ashampoo. Ve starší verzi Pin 18 MyDVD dovolovalo vypálit disky BD. Běžně jsem to tam vypaloval, vše v poho. Mám jich asi 14 ks. Jenomže teď mám Pin 21 a tam v MyDVD nelze vypalovat BD. Tak jsem si na svůj druhý počítač na kterém mám nyní i Ashampoo (toto píšu z notebooku) stáhl verzi Pin 18 a snažil jsem se to vypalovat jako dříve a ejhle, taky po asi 75% načítání to ohlásí chybu a číslo chyby, o kterém nikdo neví co to je. Překládal jsem si na google i stránky kde se to této chybě psalo a nikdo nevěděl co to je. Jen se s tím setkali. Pinnacle opravdu znám dobře a už jsem něco v MTS H264 1920x1080 50p vypálil. Tak fakt nevím co je teď špatně.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod richchie » 04 úno 2018 20:09

Jen taková drobná-kolik jsi si zakoupil verzí pinnacle?Pokud jsi si ho koupil tak by jsi věděl,že pálení do bluray je za příplatek aktivace tohoto pluginu.
No a abych jen nerejpal tak úprava 14 filmů na jednu placku tak to bude asi dobrá obrazová prasečinka a většinou se na to používal tenhle soft-http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/,který už z dvd také pokročil.

No a k úpravě v pinnacle-pokud nemáš bluray plugin tak si v návodu přečti(už jsem ti to také psal)jak se vytváří konečný produkt.Tebe v tomto případě bude pravděpodobně zajímat obraz disku,ale to neznamená,že to nevytvoříš i jinak.Co se týče obsahu hudebních cd tak je to naprosto stejné-formáty-import-export+nějaký výsledek a podle toho použít soft a VYPÁLIT.

Fíďa
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod Fíďa » 05 úno 2018 06:34

Dobré ránko a díky za to, že odepisuješ. Pinnacle mám asi čtvrté a zakoupeno vypalování BD mám. Ale to je platné pouze v Pin a ne v dodatkovém programu na vypalování s menu a to je MyDVD. Filmečky jsou krátké, tak po 15 minutách a ukazatel zaplnění BD disku ukazuje, že je volného ještě dost místa. V Pin 21 a MyDVD možnost vypalovat BD není. Teda je ale jen přímo v Pin. Proto jsem zakoupil Ashampoo se kterým je každý spokojený. Bohužel mně se sekne s tou hláškou co jsem poslal. Postup vypalování je správný, když se to jednou podařilo. Já myslím že je chyba jinde. Ve vypalovačce asi ne, když v Media Player pálí.
Spíše se mi zdá zda jsem něco neudělal s PC. Stahoval jsem aktualizace ovladačů. Už nevím co vše. Ale ovladač na vypalovačce je aktuální a zrovna tak ostatní, To je asi taky OK. Tak nevím. Možná zkusím Win odinstalovat a znova nainstalovat, ale pak ta práce, vše zase udělat jak mám teď. Prostě už nevím co. Odkaz na soft vyzkouším později, momentálně jedu pryč. Díky.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypalováni v Ashampoo 19

Příspěvekod richchie » 05 úno 2018 16:45

No tak ještě jednou a naposled-přečti si manuál jak se dělá projekt a jak ho dokončíš.Nějak nechápu,proč něco smolíš v pinnacle a menu chceš od jiného programu.Pokud nechceš pálit z pinnacle tak použij a udělej v pinnacle celý projekt i s menu a ulož jako obraz disku.Ten pak v ashampoo vypálíšj ako obraz disku.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • vypalování mp3
    od zuzik » 05 črc 2023 22:07 » v Programy ke stažení
    12
    2876
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    10 črc 2023 16:46

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů