Sword art online/názory?

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

volvo1971
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 790
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Sword art online/názory?

Příspěvekod volvo1971 » 01 říj 2017 13:24

Zdravím, tak mě napadlo, co takhle si trochu pokecat o anime. :D Zrovna jsem dokoukal sword art online a můžu říct, že mě žádné anime takhle nerozbrečelo. ( vždy jen slzy v očích :lol: ) tohle anime mě ale opravdu rozbrečelo.
Viděl jsem dost anime serialu jako např. shingeki no kyojin, naruto , tokyo ghoul , owari no seraph atd... tohle je ale na 1. místě! Co na to říkate vy? A menší dotaz nevíte, kdy vyjde 3. série? :D

Reklama
Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod SamerLP » 01 říj 2017 15:06

Tiež musím povedať, že SAO je dobré anime, videl som prvú aj druhú sériu aj ten nový film čo vyšiel.
3. séria nebola zatiaľ ohlásená a je viac než pravdepodobné, že bohužiaľ ani nevýjde, ono ak si videl ten nový film čo teraz vyšiel presnejšie Gekijouban Sword Art Online: Ordinal Scale tak ten film bol akože už dosť, že nejaké pokračovanie vlastne vymysleli, ale 3. séria proste nemá byť už ani prečo a už SAO proste nemá čo ponúknuť musím povedať, keďže už mne prišlo, že druhá séria je záhada, že vôbec vyšla keďže prvá séria bola ukončená dobrým koncom a 2 séria už tak nebolo o hre SAO.
Keď ale tak píšeš, že asi chceš 3. sériu tak povedz čo vlastne by mala mať, lebo dosť ľudí pri rôznych anime chce 2 či 3. sériu ale niekedy kto to povie nedáva zmysel prečo keď prvá séria niekedy býva ukončená a nemá čo byť ďalej :D

volvo1971
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 790
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod volvo1971 » 01 říj 2017 18:13

Film ještě kouknu, ten si nechávám abych už neměl vše prohlédnuté :D Nechci na to jen tak zapomenout, je to prostě top. Máš inak pravdu no do té 3. série, co by tam bylo..ve druhé sérii jsem se docela divil, že tam nebyly nějaké žárlivé scénky asuny když na kirita všechny ty holky sjížděly :DD tak doufám, že ve filmu něco bude:-D Jinak ty víš, proč už se tam mluví o svatbě když je jim 16? :D v japonsku se můžou vzít od 16?

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod X » 01 říj 2017 19:34

Dík za novou inspiraci. Zkusím mrknout a asi zařadím do svého vlákna dojáků / dojímavých melodramat >>> viewtopic.php?f=122&t=16130 . Z toho můžu doporučit anime: Věčnost po které toužíš / Eternity You Wish For (Rumbling Hearts) / Kimi Ga Nozomu Eien (君が望む永遠) (2003) >>> http://pc-help.cz/viewtopic.php?f=122&t=16130&start=2 nebo trochu odlišné: Elfí píseň / Elfen Lied / Erufen rito (エルフェンリート) (2004) >>> viewtopic.php?f=122&t=154133&start=11 - které je sice především brutální (prvních 10 minut seriálu tam lítá tolik hlaviček, ručiček, nožiček a trupů), ale dojde i na nějakou slzičku. Když tak mi pak řeknete, jak to skončilo, má to takový neurčitý konec, já bych řekl že špatně ...

Jinak s takovými tématy můžete skočit i do onoho mého vlákna, když to nebude na 2 - 3 strany tak se to snese ...

Nitram1980CZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 237
Registrován: září 17
Bydliště: Praha 4
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod Nitram1980CZ » 01 říj 2017 19:37

U nás se taky můžeš vdát(oženit) v 16 ale musím mít svolení rodičů či tvých zástupců to vím na 100% na učňáku se vdávala kamarádka vrzla si se 40 chlápkem nedala si bacha a otěhotněla byl to slušný poprask zatajila těhotenství tak to vyřešily svatbou.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod X » 01 říj 2017 19:46

Ano, musí dojít k zplnoletnění.

volvo1971
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 790
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod volvo1971 » 01 říj 2017 20:01

Díky, určitě na sword art online koukni nebudeš litovat! :) Pokuď hraješ hry, tak se v tom trošku i najdeš, je to opravdu povedené anime. Které další anime by jste mi doporučily? Ještě jsem nekoukal anime, kde by nebyly nějaké fighty trošku se toho i "bojím" že to nebude takové epic, ale určitě vyzkouším :)

volvo1971
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 790
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod volvo1971 » 01 říj 2017 20:23

Když to po sobě čtu, tak to vyznělo jako od nějakého 10 letého chlapce, že tam musí být fighty. :D To určitě ne!:-) Zatím jsem viděl několik anime, které bylo akční a vždy to bylo nějaké drama to je to, proč jsem se do anime "zamiloval". Že je tam vždy nějaké drama a nikdy nevíte, jak skončí.

Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod dom324 » 01 říj 2017 20:28

Z opravdových seriálů můžu vřele doporučit Hvězdnou Bránu (SG-1, SGA i méně povedené SGU), Firefly, Battlestar Galacticu (k té patří i Caprica, která mě ale už po polovině první série unudila k smrti), Visitors (někdy známé jako V), Continuum, z novějších pak Dark Matter, Westworld, The Expanse a Killjoys. Na zvážení pak je The 100 a Falling Skies, které patří mezi "Béčkové" seriály a po pár sériích omrzí. Ale obávám se, že ani jeden z výše zmíněných seriálů nepatří mezi "anime" ;) ale třeba Battlestar Galactica by mohla ukojit tvou touhu po soubojích, tam bojují lidi s Cylony hlava nehlava :)

NoWay
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod NoWay » 01 říj 2017 20:32

Sword Art Online miluju. :) Viděl jsem to chvíli po vydání první série a naprosto mě to dostalo. Do dnes je to mé nejoblíbenější anime, které mě do tohoto světa svým způsobem uvedlo. Druhá série byla taky skvělá, ale jak už tu zaznělo - nechal bych to být. Na film se teprve chystám. :)

volvo1971
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 790
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod volvo1971 » 01 říj 2017 20:38

Přesně tak, je to opravdu nádherné anime možná si někdo řekne, že přeháním , ale ja si myslim, že ne. Z části jsem se s příběhem ztotožňoval. Mohu opravdu doporučit, kéž bych našel nějaké další anime, které mě podobně nadchne.

Uživatelský avatar
Akrej
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2999
Registrován: červen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sword art online/názory?

Příspěvekod Akrej » 01 říj 2017 21:20

musím řict, že jsem to začal sledovat včera s přitelkyni a taky nás to chytlo, a to jsem třeba před rokem viděl jeden dil a řekl jsem si, že je to o ničem, a teď to fetuju :D
"Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy."
Diogénes ze Sinopé
-------------------------------------
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich
--------------------------------------
Snažím se psát bez chyb
-------------------------


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Komunita pařmenů- Vaše názory
    od showpayne » 16 říj 2023 23:04 » v Web-tipy a vaše weby
    0
    4126
    od showpayne Zobrazit poslední příspěvek
    16 říj 2023 23:04
  • Jak otevřít porty pro online hry
    od ArtisPier » 12 říj 2023 19:10 » v Sítě - hardware
    2
    1532
    od ArtisPier Zobrazit poslední příspěvek
    12 říj 2023 19:41
  • vyvolani fotek online - starsi fotky nelze presunout do PC
    od p3v4x » 04 črc 2023 21:47 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    1697
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 črc 2023 13:12

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti