AVI - DVD

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

SkyWalker
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

AVI - DVD

Příspěvekod SkyWalker » 06 čer 2017 12:29

Zdravím,

prosím o radu. Nevím kde je problém, když si převedu např. 3 filmy v Avidemux vše na MPEG-4 ASP (ff) v AVI kontejneru, aby šlo přehrávat na DVD (DIVx) a vypálím s ukončením dvd, tak se mi stává, že třeba jeden ze 3 filmů dvd nepřehraje.

Díky za rady.

Reklama
Farsky
Level 1
Level 1
Příspěvky: 98
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: AVI - DVD

Příspěvekod Farsky » 06 čer 2017 12:39


Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: AVI - DVD

Příspěvekod X » 06 čer 2017 12:40

Manuál > specifikace přehratelného obsahu DVD přehrávače. Nikdo konkrétně neporadí, protože jsi i značku a typ přehrávače zatajil!

Farsky
Level 1
Level 1
Příspěvky: 98
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: AVI - DVD

Příspěvekod Farsky » 06 čer 2017 12:50

Dříve jsem často převáděl filmy nahrané TV kartou z TV, ale moc se to neosvědčilo. Na DVD se dalo přehrát tak 30% a ještě jak kdy. Někdy ten film šel, za měsíc zase ne.
Jediné co se osvědčilo na 100% bylo Pinnacle. Tam jsem film natáhl a vytvořil DVD i s menu, ale je to manuální práce, žádný automat!

SkyWalker
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: AVI - DVD

Příspěvekod SkyWalker » 06 čer 2017 12:56

Farsky píše:Dříve jsem často převáděl filmy nahrané TV kartou z TV, ale moc se to neosvědčilo. Na DVD se dalo přehrát tak 30% a ještě jak kdy. Někdy ten film šel, za měsíc zase ne.
Jediné co se osvědčilo na 100% bylo Pinnacle. Tam jsem film natáhl a vytvořil DVD i s menu, ale je to manuální práce, žádný automat!


Díky, když jsem to převáděl na DVD, tak taky fungovalo vše. Ale četl jsem, že pokud to převedu do výše uvedeného formátu a kontejneru, tak by to mělo fungovat na všech nových DVD přehrávačích, což je náš případ, zkoušeno na dvou 1-2 roky starých přehrávačích s podporou DIvx, značky a typ neznám, není to děláno pro mě.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: AVI - DVD

Příspěvekod X » 06 čer 2017 13:15

Pokud to uděláš jako 100% DVD-Video a ne pouze avi (data), tak použij program dole, jen nastavíš parametry, vybereš video, případně i titulky a spustíš. Samozřejmě se toho na 1 DVD vejde méně, klasicky 1 film:

Convert X To DVD 4.0.12.327+CZ

Verzi programu si najdi aktuální!

Obrázek


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 4 hosti