VIA-HD audio problém

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

YDM
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

VIA-HD audio problém

Příspěvekod YDM » 30 říj 2016 14:04

Zdravím všechny zdejší uživatele, na které bych se zároveň rád obrátil s prosbou o radu.

Promazával jsem starý disk (na kterém už nemám OS), ale stejně jsem nějakým způsobem při promazávání omylem smazal úrčité ovladače (asi odstraněním složky windows - jelikož jsem si myslel, že na disku HDD je bez užitku. Obnovení systému do bodu před smazáním se opakovaně nezdařilo a stejně tak se mi nepodařilo nainstalovat ovladač ručně, nebo skrz nějaký free software (který třeba zahlásil, že ovladač nainstaloval, ale zvuk nefungoval dál) Zkusil jsem všechny možné návody z internetu, ale většinou šlo o návody pro lidi, kteří přešli z W8 na W10 a nefungoval jim zvuk atp... takže jsem se taky nesešel s úspěchem.

Nechce se pořizovat placený software typu DriveEasy nebo AVG driver updater, jen na jedno použití, proto budu velmi vděčný za jakoukoliv radu, která by mi mohla pomoct. Díky předem za cokoliv.

amd - ukazal.jpg


po rozkliknuti nastroje zvuk:
hlaska 2.jpg


vysledek snah o rucni instalaci ( je mozne ze jsem instaloval spatne, asi bude nejlepsiho se vsech zbavit ?)
programy a funkce.jpg


díky a hezkou neděli !

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: VIA-HD audio problém

Příspěvekod X » 30 říj 2016 15:02

A když dáš povolit (2. obrázek), tak to udělá co?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti