TOPTRANS.CZ zkušenosti a nákup na CZC.CZ Vyřešeno

Problematika reklamací a vše kolem nich, rady a zkušenosti spotřebitelů...

Moderátor: Mods_senior

Proskytor
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

TOPTRANS.CZ zkušenosti a nákup na CZC.CZ

Příspěvekod Proskytor » 03 led 2017 20:51

Zdravím a předem se omlouvám, nevěděl jsem kam to zařadit. Sice to není úplně ze světa počítačů a elektroniky, ale radíte tu PC sestavy a poskytujete reklamu CZC. Zajímalo by mě jestli někdo má zkušenosti s dopravou TOPTRANS a jaké. Četl jsem že TOPTRANS se specializuje spíše na transport těžkých a atypických věcí a na přepravu křehkého zboží se nehodí. Na internetu si na poškozené křehčí zásilky stěžovalo dost lidí. Máte někdo nějaké zkušenosti s touto firmou? Neřešil bych to ,ale hodlám si u nich objednat celý set a nehodlám řešit případné reklamace. Nebydlím daleko od pobočky, ale ani ne blízko a nemám možnost odvozu a nechci kvůli těm 2km nikoho obtěžovat. Pokud máte nějaký nápad, také budu rád. Děkuji předem

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TOPTRANS.CZ zkušenosti a nákup na CZC.CZ

Příspěvekod faraon » 03 led 2017 20:59

Toptrans je "organizátor", který rozděluje rita soukromým dopravcům - živnostníkům - s vlastními auty. Znám ženskou co pro něj jezdí s dodávkou, a ta určitě na těžké věci není, má tak sotva šedesát kilo. Teda ta baba, ne dodávka :lol:
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

jájapája
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TOPTRANS.CZ zkušenosti a nákup na CZC.CZ

Příspěvekod jájapája » 03 led 2017 21:09

Pravda je někde v půlce. Toptrans je dopravce, který využívá na přepravu drobných zásilek i nájemné dopravce. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, že Toptrans je jeden z nejspolehlivějších dopravců, které znám.

Proskytor
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TOPTRANS.CZ zkušenosti a nákup na CZC.CZ

Příspěvekod Proskytor » 03 led 2017 21:42

Na netu je psáno že je firma ideální pro paletovou přepravu, ale doprava obyčejných zásilek je otřesná. Pozdní dodání,žádné dodání,poškozené zboží,otřesná komunikace,klamné zprávy o stavu zásilky,výmluvy,.. Navíc nevím jestli bych svěřil předem zaplacené zboží někomu kdo ho dá někomu soukromníkovi o kom nebudu nic vědět a nebude mít s firmou nic společného. Už sem bych pevně rozhodnut pro CZC, ale při objednávce mě to zarazilo a asi budu muset změnit své rozhodnutí.

Uživatelský avatar
Mazlicekcz
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 391
Registrován: říjen 15
Bydliště: Daleko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TOPTRANS.CZ zkušenosti a nákup na CZC.CZ

Příspěvekod Mazlicekcz » 03 led 2017 22:29

Jedna rada hlavně si nejezdi na Toptrans NIKDY vyzvedávat věci osobně jinak je velká pravděpodobnost, že si je nejspíše budeš hledat sám i pár hodin :)
A Toptrans nikdy nedává hodiny přijezdu, ale jenom den doručení. Což bude způsobené tím, že převáží i větší zboží-
PC- Win 10 - 64bit, Intel Core i5-6400, MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G, MSI B150 PC MATE, Kingston HyperX Fury Black 16GB DDR4 2133, WD Blue EX - 1TB, Transcend SSD220S - 240GB, Evolveo K1, Zalman ZM700-LX 700W
Mobil - Huawei P10

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1882
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TOPTRANS.CZ zkušenosti a nákup na CZC.CZ

Příspěvekod Grander » 03 led 2017 22:34

A co tak si vzít spíš taxíka od pobočky?

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TOPTRANS.CZ zkušenosti a nákup na CZC.CZ

Příspěvekod petr22 » 03 led 2017 22:48

Chapu spravne, ze je problem v tom dovezt pocitac 2 kilometry z prodejny?

To je snad jednodussi to odnest v ruce nez shanet prepravni firmu na pouhe dva kilometry, nehlede na to ze zkratka musi existovat v okoli hromada lidi, kteri maji auto.

Proskytor
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TOPTRANS.CZ zkušenosti a nákup na CZC.CZ  Vyřešeno

Příspěvekod Proskytor » 03 led 2017 23:34

Ten taxík mě taky napadl a díval jsem se na to. Vemu si auto pro 8 lidí a bude to ez. Taky mě to mohlo napadnout rovnou než sem sem napsal. Ale hlavně jsem chtěl nějaké zkušenosti s tím dopravcem. Každopádně diky a lockuju :)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Reklamace a zákony”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti