Lucie Borhyová

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Lucie Borhyová

Příspěvekod memphisto » 26 zář 2008 11:00

no já nevím chlapi.já bych třeba do ní nepích ani rezavý hřebík :crazy: mě přijde strašně moc umělá

podle mě je to jen rychlokvaška vyprodukovaná bulvární TV Nova. Nova totiž dokáže z každého "blba" udělat SuperStar či jinou hvězdu. stačí mít trochu talentu či známé. Díval se z Vás někdo na ten jejich server TN.CZ? to je vrchol hnusu a za to by se opravdu styděl i Blesk co tam píší. viz. jak se zabil ten kaskadér na motorce v Budvaru. nikdo si nedovolil uveřejnit ani fotku (ani Blesk) a TN.CZ má ne webu vesele celé video a to nemluvím o fotkách a videích mrtvol z nehod atd. dokonce i ty erotické videa může shlédnout kdokoliv i bez toho aniž by mu bylo 18 let. podle mě tihle lidé na Nově nemají k ničem úctu a hledí jen na svou sledovanost a přináší lidem co chtějí vidět a slyšet a bombardují je klamavými informacemi
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama

Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů