Tommy web Vyřešeno

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Tommy web  Vyřešeno

Příspěvekod Tholus » 15 bře 2008 20:45

Všiml jsem si tédle kategorie až teď, tak se taky pochlubím. :D
Jsou to mé osobní stránky, kde naleznete mé "divné" články v blogu, protože blogování se moc nevěnuji, dále se můžete podívat na mé výtvory, o většinu sem přišel, blbý virus. Můžete mi zanechat vzkaz v návštěvní knize od blueboardu :D , kterou se ale už chystám předělat a udělat jí čistě v PHP. Stránky sem tvořil v HTML + CSS a časem jsem přidal takové malě PHP skriptíky. Web jsem dělal zhruba od 1.11.2007. Pokud budete mít nějaké návrhy jak web vylepšit, tak sem s nimi. :wink:

http://www.tommy4.ic.cz

Reklama
Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Tommy web

Příspěvekod mike007 » 22 bře 2008 23:20

Ahoj Tommy,

Koukám, že na tvůj příspěvek nikdo nezareagoval, tak ti snad bude stačit má odpověď. Sice jsem se zapřísahal, že už nikdy weby hodnotit nebudu, protože většinou to dopadlo tak, že autor mě slovně napadal, co si vlastně dovoluju kritizovat jeho dílo. U tebe to snad bude lepší :wink:

Tvoje stránky na první pohled nevypadají zas tak zle, ale mám pár věcí, které se mi na webu nelíbí a osobně bych je změnil :

1. Hlavička - TommyWeb
Nic neříkající. Přijde návštěvník a vlastně ani neví kam se dostal, zda se jedná o osobní web nebo portfolio či snad o nějaký e-shop...?
Zkus pod název napsat něco, co prozradí o čem vlastně tvůj web je. Nemusí to být nutně "Blog Tomáše Neumanna". Zkus například něco jako "Blog o tom, co hýbe mým světem" nebo prostě něco, co vystihuje tebe a obsah tvého webu.
Navíc zabiješ dvě mouchy jednou ranou - informuješ uživatele o tom, co vlastně na webu najde a navíc vyplníš to prázdné místo pod názvem.

2. Novinky z webu
Velmi zastaralá metoda informování o aktualizacích na webu. Návštěvníky to nezajímá. Zkus tohle vyřešit pomoci RSS. Do indexu stačí dát jen popis všech rubrik, které se na webu vyskytují.

3. Velmi divná patička
Proč máš bílým písmem Copyright a ostatní jako upload, statistika atd je písmem, které skoro není ani vidět?
Aktuální datum a čas na webu není potřeba. Návštěvníka to nezajímá. Doma má hodiny, na ruce má hodinky, na počítači má hodiny, na mobilu má hodiny. To bohatě stačí. Proč mu to vnucovat ještě na webu. IP také není potřeba. Nechal bych jen Upload a tu statistiku. Písmo zvětšil, dal jinou barvu a bude to hned lepší, věř mi.

4. Výtvory
Chybějící obrázky - to není moc dobré informovat návštěvníky tím, že obrázek není k dispozici.
K čemu potom taková rubrika je když má neúplné informace. Název "Blood web" mi nic neřekne. Raději bych viděl ten obrázek...

5. Návštěvní kniha
Návštěvní kniha od Blueboardu se nehodí pro tvůj web. Je to hrozně nepřehledné. Možná si sám nedokážeš naprogramovat vlastní knihu, ale je spousta možností jak si nechat od někoho poradit - třeba napsat sem do fóra. Určitě by se našel někdo, kdo by ti knihu napsal. Třeba já jsem schopen a ochoten ti ji napsat.

Kód máš v pohodě. Oproti mému webu máš velmi dobré scóre :smile:
http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/310165

Mé hodnocení :
Zdrojový kod : 8/10
Grafika : 7/10
Obsah : 5/10
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tommy web

Příspěvekod Tholus » 08 dub 2008 17:08

Ok, díky za kritiku, nechápu, proč si někdo dává kritizovat web, když kritiku nesnese? Jinak s tou hlavičkou to asi udělám, až bude čas. V té patičce jsou ty kraviny pro učitele počítačů, řekl mi, ať tam mám přidat PHP nebo Java scripty, časem je 100% zruším. U výtvorů jsou už obrázky dodělané. Na navštěvní knize pracuji, až bude čas, tak tam bude má.

Uživatelský avatar
Iron
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Kobeřice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Tommy web

Příspěvekod Iron » 08 dub 2008 17:34

Rozhodně bych změnil "keywords" a "description" - málokdo bude hledat "Tomáš Neumann, popřípadě o mně. Hoď tam něco, co popisuje Tvůj web. Klidně i blbosti, hlavně ať to tam je. Zvýší Ti to návštěvnost.

paul27
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1700
Registrován: červen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tommy web

Příspěvekod paul27 » 08 dub 2008 19:06

Tak ti taky něco napíšu.

Nečetl jsem příspěvky přede mnou, takže se nejspíš budu opakovat. Do hlavičky, bych přidal nějaký ten text nebo zvětšil to Tommy web, je tam moc místa a málo textu...V menu položka Index je taková nicneříkající, co tam dát třeba Home nebo české Domů?

Pak v patičce je docela nevýraznej text (jak tam máš datum atd.), malinko bych dal světlejší. No a vypisování IP adresy mi přijde taky jako zbytečnost, možná i ten datum a čas :wink: , na takovémto webu to podle mého nikoho nezajímá (edit:: jak to pročítám, tak vidím, že to je pro učitele, tak to promiň).

Jinak se mi to líbí, je to takový moderní (zrcadlení u menu, hlavičky, různý přechody), fakt pěkný. Možná na mě dost tmavý, mám raději světlejší barvy, ale to už je o vkusu každýho.


Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti