nejlepsi torent na hudbu dnes?

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Veroniqua
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 356
Registrován: prosinec 11
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

nejlepsi torent na hudbu dnes?

Příspěvekod Veroniqua » 01 zář 2020 20:45

Zdravim.
uz dlouho hledám nejaký fakt dobrou torrent stranku na hudbu,kde seženete vše.Pokud mě někdo chce moralizovat o legálnosti jak ráda bych si to koupila ,ale kde????!!! Jsou věci, klubové promo verze,které prostě nekouppíte.Proto sháním nějakou třeba i ruskou stranku specialozovanou na hudbu. Stranky jako pirat bay apod jsou nepoužitelné , mizerná nabídka hudební vlastně nic ..


diky za info a pochopeni!
V.

Reklama
Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejlepsi torent na hudbu dnes?

Příspěvekod Fox_25 » 01 zář 2020 23:35

Hledal jsem a nenašel, mimo klasické hudby poslouchám i strom noir, machinefabriek, opitope a při hledání alternativ k těmto "uskupením" jsem tvrdě narazil, to samé slušněji nahraný rock a nebo pop který se dá poslouchat i na slušné sestavě.

Ondras66
Level 3
Level 3
Příspěvky: 546
Registrován: srpen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejlepsi torent na hudbu dnes?

Příspěvekod Ondras66 » 02 zář 2020 03:40

Zajimavej dotaz, taky by me to zajimalo. :D
Z placenych je asi nejlepsi Spotify a Tidal ale neni to uplne levny. Zadarmo potom soundcloud.

Uživatelský avatar
sojkin626
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2009
Registrován: prosinec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejlepsi torent na hudbu dnes?

Příspěvekod sojkin626 » 02 zář 2020 07:49

Něco před dva roky si platím Spotify (rodinný tarif), jsme spokojení, ale opravdu tam není vše. Některé mé oblíbené skladby, které tam dříve byly, tak již z nějakého důvodu nejsou, jako například některé hudební klipy z her jako Ordinary World - Evil Within 2 apod. Bethesda se rozhodla skladbu z nějakého důvodu skladby stáhnout - jen pro příklad, takže stahovat hudbu mimo placené služby plně chápu.
SoundCloud není špatný. Jinak by to chtělo hledat, přímo web, který je zaměřený na hudbu jsem nenašel. Občas je něco na ulož.to, webshare.cz...
A pokud skladbu koupit, tak například pokud někdy vyšlo na CD, tak například Ebay.
Lenovo W540-i7-4900MQ 2,8GHz / Nvidia quadro K2100M 2GB / 16GB DDR3 / Windows 10 PRO # NVIDIA SHIELD TV PRO (2017) 500GB# Xbox One X#NVIDIA SHIELD K1 # Acer S1003#Xiaomi Mi A1


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host