Kde sehnat zákazníky

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Uživatelský avatar
HelFix
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1735
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod HelFix » 17 led 2020 12:45

Dobrý den, vytvořil jsem své webové stránky zabývající se zdravou výživou. Nabízím zde individuální stravovací plán...
Založil jsem si živnost..
Problém je, že nevím jak to odstartovat.
Google mě dá až na nějakou 4 stránku. Zkusil jsem upload sitemapu. Taky jsem pověsil reklamní papír na informační tabuli u nás ve městě a do vitríny s inzeráty.

Jak mohu dostat více návštěvníků stránek? Vím, že dokážu lidem dost pomoct a přitom ušetřit, protože mám bezkonkurenční ceny. Ale když se k té stránce ani nedostanou tak na co potom mi to je :D

Poslední možnost beru Google ads. Ale 400 denně mi přijde hodně a nevím, jestli se mi to vrátí..

Děkuji za Vaše rady.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod petr22 » 17 led 2020 12:50

Mas vsude vyrazne a viditelne napisy AKCE a SLEVA ?

Uživatelský avatar
HelFix
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1735
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod HelFix » 17 led 2020 12:50

Nemám. Pročpak?

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod petr22 » 17 led 2020 12:52

Nic nelaka zakazniky tak jako akce a slevy.

Jdi se podivat do libovolneho supermarketu, pri pohledu z dalky na regaly je v akci a ve sleve snad vsecko.

Alza to same - skrtla "doporucnea prodejni cena" za kterou se to nikdy neprodavalo a razem mas "akci".

Uživatelský avatar
HelFix
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1735
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod HelFix » 17 led 2020 12:53

Když dám na stránku AKCE, tak mi to moc nepomůže,když se na ty stránky nikdo nedostane.

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2826
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod flowem » 17 led 2020 12:54

Většina lidí, kteří se stravují zdravě, chodí zároveň do fitka. To už je sama o sobě reklama - vypadat tak, že budeš pro ostatní příklad, potom k tobě půjdou i sami bez nějaké reklamy na Gůglu.

Takže pokud máš 150cm a 30kg jako jeden můj známý, který se snaží prodávat doplňky stravy pro cvičení, asi k tobě moc lidí nepůjde.

V téhle branži jde více o vzhled než nějaký internetový marketing.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Ghoust23
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 340
Registrován: září 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod Ghoust23 » 17 led 2020 14:07

Možná by nebylo na škodu zkusit oslovit nějakého "fitness influencera/youtubera/instagram star" a zkusit navázat spolupráci. Reklama pro obě strany.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 | RAM: Crucial Ballistix Sport LT Grey 16GB (2x8GB) DDR4 3000 | GPU: XFX Radeon RX 5700 DD Ultra, 8GB GDDR6 | SSD: Transcend MTE220S, M.2 - 1TB | CASE: Fractal Design Define S

Newendy
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 101
Registrován: červen 19
Bydliště: a klíče třeba nechceš???
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod Newendy » 17 led 2020 14:25

To je podle mě blbost... Protože děcka si to z 90% nekoupí a fitness content creatoři mají tyhle věci jako vedlejší zdroj peněz, takže asi nebudou doporučovat konkurenci. Zkusil bych různé fb skupiny (ano fb je mrtvý) nebo si to zaplatit u nějakých fitness stránek - kamarád měl nejakou fyzioterapii u suncity někde dávno vyvěšenou takže asi tak.

Odesláno z mého iPhone 11 pomocí Tapatalk

Dodatečně přidáno po 51 vteřinách:
A souhlasím s tím co říká @flowem

Odesláno z mého iPhone 11 pomocí Tapatalk

Newendy
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 101
Registrován: červen 19
Bydliště: a klíče třeba nechceš???
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod Newendy » 17 led 2020 14:26

A souhlasím s tím co říká @flowem

Odesláno z mého iPhone 11 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1882
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kde sehnat zákazníky

Příspěvekod Grander » 17 led 2020 14:55

No ono je blbý taky to, že výživové poradenství dnes snad dělá každý čtvrtý (ti první 3 dělají YouTubery, Influencery a „lepiče“ webovek :-))
Takže konkurence je velká a imho se to bez nějakých těch placenejch reklam na Googlu či FB neobejde, což je tedy otázka, zda se ti to vyplatí, pokud to není tvoje hlavní činnost. Je dobrý se asi taky motat kolem nějakých těch fitness skupin či fór o stravování, a tam lidem radit (ne si dělat okatě reklamu!), pak si tě třeba někdo i všimne.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti