Hondnocení obchodu gigacomputer.cz

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Uživatelský avatar
Tomba
Level 1
Level 1
Příspěvky: 91
Registrován: únor 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Hondnocení obchodu gigacomputer.cz

Příspěvekod Tomba » 29 říj 2015 10:44

Dobrý den předem se omlouvám pokud jsem toto téma špatně umístil ale nebyl jsem si jist kam ho mám dát ...
Chci si pořídit jednu věc přes internetový obchod. Na internetu jsem hledal hodnocení ale moc tam toho nebylo.
Proto jsem se chtěl zeptat zde pokud má třebas někdo nějakou zkušenost s nákupem z tohoto obchodu nebo reklamací atd.

Obchod: http://www.gigacomputer.cz/
Muj milášek Toshiba Satellite C55-A

Nvidia GeForce 710M
RAM 8GB
Intel Pentium CPU 2020M 2.4Ghz
Win 8.1 64bit

Reklama
Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hondnocení obchodu

Příspěvekod beather » 29 říj 2015 10:53

gigacomputer je celkem dobrý :-) já bych se nebál
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28576
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hondnocení obchodu

Příspěvekod Martab » 29 říj 2015 10:59

Kupoval jsme u nich notebook, měl jsme z toho trochu obavy, ale nakonec OK. Komunikace super (před koupí jsme si nima vyměnil několik e-mailů). Po koupi jsme zjistil, že nefunguje LEDka, bylo mi nabídnuto vrácení peněz, nebo výměna za jiný kousek (bohužel daný model již neměli a ani mít nebudou), takže jsem to nechal plavat a až si to budu moct dovolit, tak využiji roční záruky a pošlu jim ho tam a uvidíme... Ale asi bych u nich nekupoval "nový" notebook, repas je něco jiného... A taky je to společnost, která má více samostatných poboček, takže se může stát, že si na netu koupíš nějaký prodikt, ale v pobočce u vás ve městě to nevyreklamuješ, protože je to jiný "podsuběkt" (mají je vypsané na WWW, takže nic neskrývají, jen je třeba o tom vědět).
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hondnocení obchodu

Příspěvekod petr22 » 29 říj 2015 11:12

Mno obchod - spis prekupnik s vetesi :-)

U tabletu prodavaji zvlast nabijecky a zvlast tablety (coz zjistis kdyz koupis tablet a neni u nej nabijecka), repasovany hardware se ani nenamahaji vycistit takze pocitace jsou plne prachu, navic mohou byt komplet v italstine nebo francouzstine vcetne BIOSu.

Ceny maji ovsem skvele - kdyz clovek pocita s tim ze je to DODO, bude spokojen.

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28576
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hondnocení obchodu

Příspěvekod Martab » 29 říj 2015 11:22

No já nevím, já u nich bral Lenovo X201, počítal jsem s tím, že ho budu muset vyčistit a tak, jaké zjištění bylo, když jsem ho rozebral a nikde nic k čištění nebylo :o . Jinak jsme měl vše tak jak by se čekalo, BIOS v EN, OS v češtině, čistá instalace bez jakýchkoli blbostí (akorát tapeta byla nastavená s GC). O tabletech jsem slyšel, ale ten bych tam nekupoval (zas o tolik lepší ceny nemají). A asi taky bude záležet u které konkrétní "subsekce" nakupuješ. A taky to zboží "kategorie B" je takové nic moc... (to je to nevyčištěné, sem tam prohlý krycí plech, ošoupané klávesy a tak). Já si nechal postupně donést několik kousků a z nich si vybral jeden (vybíral jsme z několika HPček a z tohoto Lenova). Dal jsme za něj zhruba 7K (včetně dokoupení SSD a dalších "zbytečností), takže já jsme spokojen... A jiní co u nich nakupovali jsou taky spokojeni (taky jsme vybrali z několika kousků a OK, je pravda, že některé nebyli zrovna v nejlepším stavu, to přes NET nepoznáš...).
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU


Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti