Hip hop

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Pank
Level 1
Level 1
Příspěvky: 50
Registrován: březen 07
Bydliště: Chomutv,CR
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Pank » 31 bře 2007 22:39

Tak uz sem to nemohl vydrzet, a tak sem uploadnul beta verzi new webu http://www.hhhistory.ic.cz , jetam toho jeste dost na praci, ale zaklad se me docela lidi, uz jen to, ze je to moje grafika, nikdo mi ji nevezme :D
AMD Athlon 2200+,512MG ram, Nvidia GeForce MX 440, Solte SL-KT400-R, HDD 80GB, LG CD-RW/DVD-ROM.

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 01 dub 2007 10:26

Myšlenka je už lepší. Nicméně, stále jsem nepobral to podstatné "Co a o čem je vlastně hip-hop?". Máš před sebou hodně práce, než to nám "polostarcům" vysvětlíš. :wink: Možná by nebylo od věci, kdybys to pojal více zeširoka a dal prostor i svým, "stejně postiženým" kamarádům. Pište o svých pocitech, co a proč se vám líbí. Dejte i prostor protistraně (vesměs rodiče). Tvé stránky by mohly být časem průlomovým počinem v dialogu rodičů a dětí (pro své rodiče budeš vždy dítětem a to i když ti už bude čtyřicet a budeš mít své děti :wink: ).
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 01 dub 2007 11:16

Ve zdrojáku máš chyb jak máku. Dovolil jsem si ti do toho hrábnout a opravit je (pravopisné jsem nechal být). Jako bonusový námět jsem si dovolil přidat do tabulek procenta, místo přesných rozměrů, tak se bude tabulka zobrazovat vždy stejně i na různá rozlišení.
Přílohy
opravenyindex.zip
(2.35 KiB) Staženo 62 x
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 01 dub 2007 18:03

Doporučuju sem: http://www.jakpsatweb.cz, hlavně rubriky "Základní kurz", "Prvky stránek" a "Tvorba webu".

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 02 dub 2007 08:27

A já ještě doporučuji používat HTML Validátor. Moc šikovná věcička :idea:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Pank
Level 1
Level 1
Příspěvky: 50
Registrován: březen 07
Bydliště: Chomutv,CR
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Pank » 03 dub 2007 16:52

A já bych chtěl říct, že sem se na ty stránky vyprd, pač nemám Fantazii, ale rád bych s někym spolupracoval, nemusí to bejt v žádném případě Hip-Hop.
AMD Athlon 2200+,512MG ram, Nvidia GeForce MX 440, Solte SL-KT400-R, HDD 80GB, LG CD-RW/DVD-ROM.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Rewqa » 03 dub 2007 21:26

sniff sniff..smrdi tady hiper hop :lol: :lol:
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

MeSiL
Level 2
Level 2
Příspěvky: 199
Registrován: březen 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod MeSiL » 03 dub 2007 21:30

karlos píše:Ve zdrojáku máš chyb jak máku. Dovolil jsem si ti do toho hrábnout a opravit je (pravopisné jsem nechal být). Jako bonusový námět jsem si dovolil přidat do tabulek procenta, místo přesných rozměrů, tak se bude tabulka zobrazovat vždy stejně i na různá rozlišení.

Vždyt jsou to estranky.cz. To v kodu vůbec nedelas!...myslim, ze tady se dá hodnotit pouze obsah a ten je zatim v zacatcich!

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 03 dub 2007 21:55

Pank píše:A já bych chtěl říct, že sem se na ty stránky vyprd, pač nemám Fantazii, ale rád bych s někym spolupracoval, nemusí to bejt v žádném případě Hip-Hop.


Koukam ze jsi docela naladovej clovek.....jeste pred par dny jsi byl zapaleny hiphoper s tvorbou stranek :lol: :lol: :bomb: :whaasup:

no kazdopadne bych nehazel zbran do obili....treba se ti to rozlezi v hlave a az budes mit cas se na stranky zas vrhnes.

Ja bych spolupracovnika klidne uvital ale pochybuju ze bys u tohodle vydrzel :lol:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: jjj

Příspěvekod Weslo » 04 dub 2007 08:23

jarod72pm píše:malinkatá oprava eminem nemá s popem nic společného je to čistokrevný rapper :wink:


nj je to takovej rádoby gangsta :lol: :lol:
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Hippo
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červen 07
Bydliště: Wangl u Brna
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Máte rádí Hip-Hop?

Příspěvekod Hippo » 22 čer 2007 11:34

pokdu ano tak čeknite novou eru na tomhle webu
http://www.ilmiomano.wu.cz[/code]


Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů