AntiSpyware od Microsoftu

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

AntiSpyware od Microsoftu

Příspěvekod Ltb » 27 led 2005 21:31


Reklama
Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 27 led 2005 21:57

No zkusil a najednou tak koukam ... covece pustil mi toho do PC vic nez Spybot S&D, takze muj nazor je takovej ze Microsoft nemuze nikdy nic udelat dobre.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 27 led 2005 23:02

No nevím, nevím...v mém případě toho při scanu našel více než Spy&Bot a to rovnou o 2 položky (schválně jsem si zkusil) :wink:

Dost záleží na tom, co prográmek zrovna hledá - na co je zaměřený, ale tahle utilita (která je zatím pro všechny) vypadá slibně. :!:

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 28 led 2005 09:09

2Jake: To není produkt Microsoftu, ale jakýsi firmy Giant, kterou Microsoft koupil i s tímhle hotovým softem a jedinou úpravu co na tom proved byla výměna loga za svý:wink:
Připojil bych se k názoru že to vypadá velmi slibně. Řekl bych že v oblasti spywaru asi nikdy nebude existovat dokonalej program, kterej by našel úplně všechno. Ale spy-bot i ad-aware už byly v klidu, když tenhle ještě něco málo našel.
Jak už sem tu někde říkal, pokud zapracujou ochranu proti spyware do centra zabezpečení SP2, věřím že to přispěje k osvětě jak se bránit 8)

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 28 led 2005 15:37

jj taky jsem to zjistil, prisel jsem na druhy komp a Micro naslo vic nez Spybot, takze je to jasny, do doby nez se mi zacnou hadat budu pouzivat oboji ;-)
Obrázek


Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti