Odložená platba

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odložená platba

Příspěvekod Karrex » 20 kvě 2020 11:42

"slevy" využívám především na czc, kde je i zaměstnanecká cena (ke která mám také přístup) velmi často k ničemu ;-) . Takže můžeš uvozovek použít kolik chceš, ale sleva tam je, když víš, že i nákupka + pár procent je pořád cenou výše. Jenže to je ta polovina, kterou ty nevíš ;-) .

Edit: Co se týče podmínek pro prodejce, to si musí zjistit u poskytovatele, pro mě jako zákazníka to má více výhod, než nevýhod.
PS: nehledě na to, že se většinou neplatí nesmyslná platba na místě při osobním vyzvednutí, kterou má většina obchodů, kde služba běží, zpoplatněno.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odložená platba

Příspěvekod mmmartin » 20 kvě 2020 11:53

Pánové, přesuňte prosím vzájemná hodnocení svých příspěvků do SZ. Poslední věta tazatelova dotazu zní
Rád bych znal názor někoho z řad e-shopařů dřív, než jim napíšu.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odložená platba

Příspěvekod Karrex » 20 kvě 2020 11:56

mmmartin: Nemám eshop, ale dělám pro eshop ve vyšší pozici, kde se mallpay řeší/řešil celkem intenzivně.

Problém je, že nemůžu říct, co z toho plyne pro eshop - tzn. podmínky mezi eshopem a mallpay, to si musí tazatel vykomunikovat, proto to beru především z pohledu zákazníka.

A pokud chce petr brát v potaz to, že to využívají lidé bez peněz, můžu s klidem říct, že například z 500 objednávek se řeší jen opravdu minimum (jiné eshopy můžou mít samozřejmě čísla jiné).

Největší rozdíl je přeci jenom to, že se platí celá částka naráz a ne nějaké splátky, možná proto je to mizivé procento z objednávek a navíc se platí do 14 dnů, takže já to vidím tak, že pokud na platbu mít nebudu, tak to vrátím, i kdyby mi měli strhnout něco za to, že se to třeba použilo víc než mělo.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3202
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odložená platba

Příspěvekod atari » 20 kvě 2020 14:50

Grander píše:... Pokud někdo (především u zavedeného eshopu) objednává na dobírku (a ještě k tomu si třeba zvolí dopravu Českou poštou), tak je to signál, že je tu větší pravděpodobnost, že dotyčný zákazník bude socka/vohnout/loser ...

Takovéhle nesmysly si nech pro sebe, a nebo to dolož nějakou statistikou, z čeho vycházíš!! Pokud to je jenom tvoje teorie, tak uvažuješ uvažuješ zcestně.

Já sám tuto kombinaci také používám a mám k tomu svoje důvody.


Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host