podklady pro seminárku

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Odpovědět
brzda
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23 dub 2007 11:09

podklady pro seminárku

Příspěvek od brzda »

sháním podklady ohledně antivirové ochrany na seminární práci. nejlépe z literatury, časopisů apod. ne texty z internetu!
díky
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Příspěvky: 3701
Registrován: 27 led 2006 10:48
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Jan Pašek »

Jo hochu to bude dle mne docela oříšek protože tak jak se překotným tempem vyvíjí net vyvíjejí se s ním i viry potažmo ochrana proti nim. POkud by někdo chtěl nainvetovat penízky do nejaké literatury můžu ti garantovat že za rok je takový popis skoro k ničemu.
Co bych ale pro tebe mohl udělat že bychom daly dohromady mějakou osnovu plus příslušné net odkazy to celé pročíst a pak vlastními slovy vyjádřit poznatky. Ono také je to o tom aby kuře neučilo slepici snášet vejce. Takže tolik prvotní názor na tvůj požadavek.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Příspěvky: 9669
Registrován: 31 srp 2004 17:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od mmmartin »

Zkus http://www.viry.cz. A pokud už jsi tam byl - což je dost pravděpodobné - jako bych nic nenapsal.
Uživatelský avatar
Pic
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: 05 zář 2006 13:13
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od Pic »

Jako student máš jistě přístup do knihoven, kde v časopisech příslušného zaměření najdeš mnoho aktuálních faktů od historie boje proti virům a dalším neřádům , až po současnost. Časopisy jsou aktuálnější než knihy. Mnoho odkazů najdeš i na netu. Navíc na netu bývají informace zpravidla jedny z nejaktuálnějších. Jen hledat.
Jen se nesmí všem informacím věřit a ověřovat si je i jinde a na více pramenech. Jen pro zajímavost, jaký rozsah stran má seminárka mít.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: 09 čer 2006 18:47

Příspěvek od Baron Prášil »

igiho kniha o virech-slušnej informační zdroj
http://www.viry.cz/go.php?p=viry&t=clanek&id=23
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: 10 zář 2006 17:07
Bydliště: Zlín - České Budějovice

pozdrav

Příspěvek od memphisto »

PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry, firewally…“