Dobrý den,
abych popsal svůj problém. Po vánocích, nevím přes který den, mi vyskočila aktualizace Mozilly na verzi 43.0.3 a ta se mi nainstalovala. Bohužel se mi nejspíše při této instalaci, nic jiného jsem v té době nestahoval ani neaktualizoval, dostal do počítače i DNS Unlocker. Jednou se mi ho už povedlo zbavit, jelikož jsem postupoval dne instrukcí na internetu - vymazání z program files a odinstalace v programech - a byl klid. Jenže nyní je nějaká nová verze, nemohu nikde v souborech zaboha najít nic, co by toto nějak připomínalo, ani antivir či antimalware nic nenašli. Kdyby to jenom spojovalo ty slova na odkaz jiné stránky, tak bych to nechal i být, jenže pokaždé když kliknu na další článek či odrážku nebo jen kliknu pravým, že chci něco uložit, tak mi nejdříve naběhne nějaký Redirect a nasledně mě to přepojí na další 2-3 stránky převážně s nabídkou peněz či různých obchodů či her. Zkoušel jsem všechny prohlížeče,vše jsem odinstaloval a znovu nainstaloval, doplňky zablokoval ale stejně nic nepomohlo.
Potřeboval bych tedy poradit jestli někdo už má zkušenost stouto novou verzí DNS Unlocker a popřípadě by mi poradil jak se toho zbavit, případně jestli musím PC kompletně zformátovat a přeinstalovat windows? Byl jsem u nás ve měste u PC technika, který mi řekl, že vůbec neví co to je,takže nevím jestli má cenu to nosit někam do servisu.
Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď.
Nová verze DNS unlocker?
Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team
Re: Nová verze DNS unlocker?
Vlož si HJT log do sekce Hijackthis.
„Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.“
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ - John Ronald Reuel Tolkien
„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“ - Kurt Cobain
https://rhscz.eu
https://github.com/rhsCZ
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 3 Odpovědi
- 4277 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Alferi
-
- 0 Odpovědi
- 2131 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Grander
-
- 10 Odpovědi
- 5442 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od falco_dee
-
- 7 Odpovědi
- 5955 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od martanius
-
- 4 Odpovědi
- 6154 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Riviera kid

