Ahoj,
potřeboval bych sehnat tento HPFAN CONTROL prográmek na ztišení ventilátoru HP Folio 9470m. Stránky programátora jsou zrušeny a všude je jen TPfan control a ten samozřejmě na HP nefunguje. Třeba špatně hledám (nemyslím si) nebo ho někdo má uložený, tak to bych byl vděčný za upload.
Předem velice děkuji
Petr
HPfan control
Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team
-
akem
- Master Level 7

- Příspěvky: 4440
- Registrován: 22 srp 2012 17:26
HPfan control
Říkám co si myslím a myslím si co chci...
ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1
ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1
-
petr22
- Guru Level 15

- Příspěvky: 55314
- Registrován: 06 úno 2012 10:27
-
Martab
- Moderátor / člen HW týmu
- Příspěvky: 28696
- Registrován: 02 bře 2011 06:49
Re: HPfan control
Ono to tak sice na první pohled nevypadá, ale dej si na té stránce od petr22 vyhledat "HPFanControl v0.62 built 20120617" a je tam odkaz ke stažení.
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD
„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)
Neboj se použít SZ a upozornit na své téma
Přehled desktopových socketů a CPU
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD
„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)
Neboj se použít SZ a upozornit na své téma
Přehled desktopových socketů a CPU
-
petr22
- Guru Level 15

- Příspěvky: 55314
- Registrován: 06 úno 2012 10:27
Re: HPfan control
Je to kopie stranek autora obou programu.
HPFanControl je na HPcka
TPFanControl na Lenova
HPFanControl je na HPcka
TPFanControl na Lenova
-
Martab
- Moderátor / člen HW týmu
- Příspěvky: 28696
- Registrován: 02 bře 2011 06:49
Re: HPfan control
Ano, ale na první pohled, už podle názvu není uplně zřejmé, že tam ta HP verze je (předpokládám, že proto se ji nepovedlo najít).
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD
„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)
Neboj se použít SZ a upozornit na své téma
Přehled desktopových socketů a CPU
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD
„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)
Neboj se použít SZ a upozornit na své téma
Přehled desktopových socketů a CPU
-
akem
- Master Level 7

- Příspěvky: 4440
- Registrován: 22 srp 2012 17:26
Re: HPfan control
Jojo díky moc, je to tak jak píše Martab... viděl jsem TPfan a šel sem dal, ale on ten HPfan nefunguje moc dobře, nějak mi nakopnul systém, a tak sem musel reinstalovat W10... přestata jít klávesnice na NTB a taky to hrozně dlouho z ničeho nic nabíhalo... použil jsem jinej program a maximání spokojenost CPU se drží okolo 50°C a ventilátor nejede, před tím jel pořád a děsně hučel a chladil to tak na 45-40°C
NoteBook FanControl
ještě jednou díky moc
Petr
NoteBook FanControl
ještě jednou díky moc
Petr
Říkám co si myslím a myslím si co chci...
ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1
ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1
-
Pic
- Guru Level 13

- Příspěvky: 23292
- Registrován: 05 zář 2006 13:13
- Bydliště: Východní Čechy
Re: HPfan control
Téma přesunuto do odpovídající sekce.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!
Nic není dokonalé, ani člověk!
