Odesláno přes SZ, zazipované.
Na Uložto to nešlo dát.
Nová taktika podvodníků
Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team
-
atari
- Level 6

- Příspěvky: 3416
- Registrován: 24 říj 2008 19:50
Re: Nová taktika podvodníků
Já ty ISO mám taky ...
Dodatečně přidáno po 6 minutách 17 vteřinách:
A není to nová taktika. To už mě chodí roky.
Dodatečně přidáno po 6 minutách 17 vteřinách:
A není to nová taktika. To už mě chodí roky.
-
gogo1963
- Master Level 7.5

- Příspěvky: 5665
- Registrován: 31 srp 2019 10:59
- Bydliště: Brno
Re: Nová taktika podvodníků
kde to otevíráte, ve virtuálu?
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro
-
Uziv00
Re: Nová taktika podvodníků
Proč? Klidně to můžeš OTEVŘÍT v programu, co umí s iso zacházet. Nesmíš na to poklikat. A v tom programu nesmíš poklikat na exe.
-
gogo1963
- Master Level 7.5

- Příspěvky: 5665
- Registrován: 31 srp 2019 10:59
- Bydliště: Brno
Re: Nová taktika podvodníků
to se ale nedozvíš, co to dělá 
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro
-
Uziv00
Re: Nová taktika podvodníků
To se ti, co jedou na linuxu, nedozví nikdy
Dostaneš se k tomu exáči, pak se jde po tom, zda je to nějaká kompilace (např. v temp vytvoří bat a ten spustí). Nebo je to třeba vytvořeno v C++ atd.
Pokud to chceš spustit, pak virtuál, ale s nainstalovanými sledovacími nástroji.
Dostaneš se k tomu exáči, pak se jde po tom, zda je to nějaká kompilace (např. v temp vytvoří bat a ten spustí). Nebo je to třeba vytvořeno v C++ atd.
Pokud to chceš spustit, pak virtuál, ale s nainstalovanými sledovacími nástroji.
-
atari
- Level 6

- Příspěvky: 3416
- Registrován: 24 říj 2008 19:50
Re: Nová taktika podvodníků
Tak pak dej vědět, co ty přílohy dělají. Už máš asi tři, a zda jsou stejné.faraon píše:Nemohl bys mi to ISO poslat?
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 8 Odpovědi
- 12546 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od šulda
-
- 10 Odpovědi
- 29893 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od falco_dee
-
- 7 Odpovědi
- 21712 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od falco_dee
-
- 5 Odpovědi
- 15666 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od petr22
-
- 19 Odpovědi
- 35049 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od WinDroid

