Nová taktika podvodníků

Vše ostatní o bezpečnosti…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

Hoff
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 838
Registrován: 19 led 2011 22:20

Re: Nová taktika podvodníků

Příspěvek od Hoff »

Odesláno přes SZ, zazipované.
Na Uložto to nešlo dát.
Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3416
Registrován: 24 říj 2008 19:50

Re: Nová taktika podvodníků

Příspěvek od atari »

Já ty ISO mám taky ...

Dodatečně přidáno po 6 minutách 17 vteřinách:
A není to nová taktika. To už mě chodí roky.
Uživatelský avatar
gogo1963
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5665
Registrován: 31 srp 2019 10:59
Bydliště: Brno

Re: Nová taktika podvodníků

Příspěvek od gogo1963 »

kde to otevíráte, ve virtuálu?
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro
Uziv00

Re: Nová taktika podvodníků

Příspěvek od Uziv00 »

Proč? Klidně to můžeš OTEVŘÍT v programu, co umí s iso zacházet. Nesmíš na to poklikat. A v tom programu nesmíš poklikat na exe.
Uživatelský avatar
gogo1963
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5665
Registrován: 31 srp 2019 10:59
Bydliště: Brno

Re: Nová taktika podvodníků

Příspěvek od gogo1963 »

to se ale nedozvíš, co to dělá :D
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro
Uziv00

Re: Nová taktika podvodníků

Příspěvek od Uziv00 »

To se ti, co jedou na linuxu, nedozví nikdy :lol:
Dostaneš se k tomu exáči, pak se jde po tom, zda je to nějaká kompilace (např. v temp vytvoří bat a ten spustí). Nebo je to třeba vytvořeno v C++ atd.
Pokud to chceš spustit, pak virtuál, ale s nainstalovanými sledovacími nástroji.
Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3416
Registrován: 24 říj 2008 19:50

Re: Nová taktika podvodníků

Příspěvek od atari »

faraon píše:Nemohl bys mi to ISO poslat?
Tak pak dej vědět, co ty přílohy dělají. Už máš asi tři, a zda jsou stejné.
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nová GPU
    od jayden » » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    8 Odpovědi
    12546 Zobrazení
    Poslední příspěvek od šulda
  • Nová GPU
    od nakatomi » » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    10 Odpovědi
    29893 Zobrazení
    Poslední příspěvek od falco_dee
  • nová židle
    od Arnold91 » » v Vše ostatní (Off topic)
    7 Odpovědi
    21712 Zobrazení
    Poslední příspěvek od falco_dee
  • Nová deska AM4
    od jayden » » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    5 Odpovědi
    15666 Zobrazení
    Poslední příspěvek od petr22
  • Nová PC sestava: 60-65 tisíc
    od viro86 » » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    19 Odpovědi
    35049 Zobrazení
    Poslední příspěvek od WinDroid

Zpět na „Vše ostatní (bezp)“