Nová taktika podvodníků
Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team
-
Hoff
- Level 3.5

- Příspěvky: 838
- Registrován: 19 led 2011 22:20
Nová taktika podvodníků
Takový spam jsem dnes dostal poprvé.
Všimněte si, že příloha není pdf, ale iso.
Všimněte si, že příloha není pdf, ale iso.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
SmukoCZLvL2
- nováček
- Příspěvky: 41
- Registrován: 23 črc 2019 18:59
Re: Nová taktika podvodníků
Stalo se mě taky
-
petr22
- Guru Level 15

- Příspěvky: 55314
- Registrován: 06 úno 2012 10:27
Re: Nová taktika podvodníků
Windows standardne nezobrazuji zname prilohy, takze uzivatel vidi jen PDF.
Uzivatel klikne.
ISO se automaticky pripoji a spustu autorun.
V nem bych hledal nejakou neplechu.
Uzivatel klikne.
ISO se automaticky pripoji a spustu autorun.
V nem bych hledal nejakou neplechu.
-
xbs
- Elite Level 12.5

- Příspěvky: 19490
- Registrován: 07 pro 2017 14:18
- Bydliště: mezi venuší a marzem
Re: Nová taktika podvodníků
v jedný větě sou gramatický chyby a taky si myslim že takhle by to DHL neřešilo, nehledě na to, dyš žádnou zásilku nečekám 
-
petr22
- Guru Level 15

- Příspěvky: 55314
- Registrován: 06 úno 2012 10:27
Re: Nová taktika podvodníků
Jedne veci bych ale veril - ze DHL (a jeho dcerinne firmy) neni schopno najit nebo ztratilo adresu 
To se pri zasilkach ze zahranici deje celkem casto.
To se pri zasilkach ze zahranici deje celkem casto.
-
d1amond
- člen HW spec týmu
- Příspěvky: 16120
- Registrován: 26 kvě 2008 10:14
- Bydliště: České Budějovice
Re: Nová taktika podvodníků
Tak to rozbal, ať víme víc 
Nikdy neříkej, že to nejde, protože se najde někdo, kdo o tom neví a udělá to!
Chcete si nechat sestavit nový počítač?
Chcete si nechat sestavit nový počítač?
-
SmukoCZLvL2
- nováček
- Příspěvky: 41
- Registrován: 23 črc 2019 18:59
Re: Nová taktika podvodníků
Jo! Rozbal to, natoč to a hoď na youtube
-
gogo1963
- Master Level 7.5

- Příspěvky: 5665
- Registrován: 31 srp 2019 10:59
- Bydliště: Brno
Re: Nová taktika podvodníků
to už by nebylo zveřejnitelné 
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro
-
Hoff
- Level 3.5

- Příspěvky: 838
- Registrován: 19 led 2011 22:20
Re: Nová taktika podvodníků
Je tam soubor exe.
-
faraon
- Master Level 8.5

- Příspěvky: 7424
- Registrován: 23 pro 2010 09:23
Re: Nová taktika podvodníků
Ale to je hezké
Nemohl bys mi to ISO poslat? Tohle bych si docela rád prostudoval, protože s různými obrazy disků si hraji dost často.
Nemohl bys mi to ISO poslat? Tohle bych si docela rád prostudoval, protože s různými obrazy disků si hraji dost často.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!
(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)
(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)
-
Hoff
- Level 3.5

- Příspěvky: 838
- Registrován: 19 led 2011 22:20
Re: Nová taktika podvodníků
Klidně ti ho pošlu, má asi 1,7 MB.
-
faraon
- Master Level 8.5

- Příspěvky: 7424
- Registrován: 23 pro 2010 09:23
Re: Nová taktika podvodníků
Tak kdyžtak SZ, jestli se vejde do přílohy, případně odkaz na uložto, ale tam radši neveřejně, ať si to někdo nestáhne a nespustí omylem.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!
(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)
(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 8 Odpovědi
- 12546 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od šulda
-
- 10 Odpovědi
- 29893 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od falco_dee
-
- 7 Odpovědi
- 21712 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od falco_dee
-
- 5 Odpovědi
- 15666 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od petr22
-
- 19 Odpovědi
- 35049 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od WinDroid
