Ahoj,
nedávno jsem si pořídil NAS a tak jsem se začal více zajímat o zabezpečení sítě.
Mám od UPC modem/router COMPAL CH7465LG-LC a našel jsem o něm dost nelichotivé info, mj v tomto článku: https://blog.nic.cz/2016/08/04/uz-byl-d ... zapojoval/
Ty informace jsou ovšem už několik let staré, a tak by mě zajímalo, zda jsou pořád aktuální, nebo zda díry byly záplatovány.
Netušíte někdo?
Modem od UPC: je nebezpečný?
Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team
-
Grander
- Level 4.5

- Příspěvky: 1938
- Registrován: 30 led 2012 22:48
-
Grander
- Level 4.5

- Příspěvky: 1938
- Registrován: 30 led 2012 22:48
Re: Modem od UPC: je nebezpečný?
Nikdo nic?
-
zeus
- Elite Level 10.5

- Příspěvky: 11182
- Registrován: 16 úno 2012 10:56
- Bydliště: Pankrac
Re: Modem od UPC: je nebezpečný?
Kdyz jim neveris, tak dej bridge mod a zapoj si svoje zarizeni.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 7 Odpovědi
- 40194 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od desperado007
-
- 2 Odpovědi
- 11974 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od buchtik
