Jak se chránit v roce 2024, warez, nástrahy internetu

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Speedhack
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 310
Registrován: květen 17
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jak se chránit v roce 2024, warez, nástrahy internetu

Příspěvekod Speedhack » 20 lis 2023 16:06

Ahoj, prosím prosím jak se chránit v roce 2024.
Playstation účet, steam, battle.net, bankovnictví.

Jsou to drahé věci nebo jen nostalgie (člověk nechce přijít o 15 let starý acc) +nahraných 10tisic hodin.
Bohužel jsem dříve i warezil a myslím, že to dělá mnoho lidí,chápu je to riziko. Co teď, přeinstalovat pc a snažit se odstranit všechny warez soubory?

-Používat více gmailu? Propojovat je mezi sebou, riziko?
-ukládat hesla? Google nebo jiné programy?
-mít přihlášené účty nebo raději odhlášené?
-Mám gmail kde mám jen ps účet a na něm uložená všechna hesla asi 500. Tento gmail jsem registroval jen na 2 portály.
Další účty jako battlenet, 2x steam mam na 3 dalších gmailech.
Všechny gmaily mam denně přihlášené na mobilu a windows pc.
-Má smysl používat Iphone? Více bezpečí? Udělat třeba další gmail a ten mít lognutej jen na Iphonu a nikdy ho nepoužívat na žádném pc? A mít na něm ty nejdůležitější accounty? Nebo raději více emailu?

Není to reklama, ale kdo bude mít čas prosím proklikejte video které s tím souvisí, hacker přenesl celou přihlášenou sezonu to co máme denně lognuté na prohlížeči https://youtu.be/BHM0Rsd7BaA?si=DWIcoSWz7M8jldD1

Moc děkuji všem

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23608
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak se chránit v roce 2024, warez, nástrahy internetu

Příspěvekod ITCrowd » 20 lis 2023 16:19

Zatím nevím, že by se pro rok 2024 plánovala nějaká hrozba, která tu v roce 2023 nebyla. Odpověď tedy zní - stejně jako v roce 2023.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti