Dobrý den,
prosím o pomoc, doufám že to zde vypíšu správně. V domě je zavedená optika od Vodafone a nám bylo řečeno, že můžeme použít svůj vlastní router pokud bude splňovat parametry: Pro připojení pak můžete využít jakýkoliv router s rozhraním ethernet, který se zásuvkou propojíte síťovým kabelem. Router musí mít podporu funkcí PPPoE, NAT a vstupní konektor (WAN) ve formátu RJ-45.
Vybrali jsme router DIR 2150 a myslím, že vše splňuje. Pokud ho ale připojím pomocí internetové zásuvky, projdu nastavení internetu, tak router hlásí, že zde není žádné internetové připojení. Technik nám řekl, že zásuvky jsou aktivované, ale například když připojím televizi napřímo ze zásuvky kabelem, tak to také nefunguje. Nemůže být tedy chyba na straně Vodafonu? Nebo jsem opravdu vybral špatný router?
Děkuji moc za veškeré rady:)
Router a Vodafone optika
Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team
Re: Router a Vodafone optika
Jen zapojit ho nestaci, musis nastavit minimalne to PPPoE.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..
Re: Router a Vodafone optika
Ok. A je možné ho nastavit jinak než přes PPoE? Ve Vodafone mají napsáno, že je to přes IPoE, nevím ale, jaký je tam rozdíl.
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 2 Odpovědi
- 4265 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od liborek
-
- 7 Odpovědi
- 16299 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od lucaso84
-
- 21 Odpovědi
- 13703 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od petr22
-
- 5 Odpovědi
- 3341 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Riviera kid
-
- 7 Odpovědi
- 7896 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Mrazivec



