připravte si v Excelu tabulku, která bude sloužit jako zdroj informací o studentech. Do tabulky zaznamenejte pro každého studenta jméno, příjmení, studentské číslo, ročník, fakultu, e-mailovou adresu a pohlaví;
otevřete si nový dokument ve wordu a sestavte v něm dokument, který by mohl sloužit například jako certifikát pro studenty předmětu TTDNP.
Dokument bude obsahovat oslovení a ve vhodně formulovaném textu budou použity informace o studentovi. Text dále doplňte například grafickým objektem atp.
V oslovení studenta využijte vložení Pravidla pro vložení správného tvaru oslovení pro muže/ženu - vážená paní/vážený pan (podmínka: pokud...pak...jinak), aby se shodovala s danou konkrétní osobou.
Dokument bude obsahovat informace jako datum, název instituce, která potvrzení vydává, jméno autora apod.
zvolte rozložení stránky na výšku/na šírku
dokument slučte do jednoho souboru, ten uložte a odevzdejte spolu s excelovskou databází a výchozím wordovským dokumentem v zip archivu.
Domaci ukol akorat nevim co je tim mysleno. dekuji za kazdou radu.
Excel Databaze
Moderátor: Mods_senior
-
guest
Re: Excel Databaze
To je tam přece jasně napsáno. Máš vytvořit tabulku podle zadaných kritérií a následně
dokument slučte do jednoho souboru, ten uložte a odevzdejte spolu s excelovskou databází a výchozím wordovským dokumentem v zip archivu.
Re: Excel Databaze
Ve wordu se pak jedná o "hromadnou korespondenci" typ dopis, kdy se v kroku "vybrat příjemce" použije předtím vytvořený excelovský soubor a z něho se použijí určité položky.
Re: Excel Databaze
Dik tohle jsem potreboval vedet ne jak ten radce pred tebou 
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek


