Prodleva před načtením stránek Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
havevo
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: květen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Prodleva před načtením stránek  Vyřešeno

Příspěvekod havevo » 13 srp 2010 13:01

Zdravím.

Už delší dobu se mi stává, že se mi jakákoliv stránka načítá třeba půl minuty. Projevuje se to ve všech prohlížečích. Zadám - li do adresního řádku prohlížeče například http://www.seznam.cz, vypadá to, jako by byl přetížený DNS server UPC (od nich mám internet) a Firefox mi píše Vyhledávání http://www.seznam.cz, Chrome Rozpoznávání hostitele. Většinou se tak po dvaceti sekundách konečně začne stránka načítat. Kolikrát je i další pohyb po dané stránce pomalý. Ovšem někdy je to lepší a stránky se načítají prakticky ihned po potvrzení adresy.

Děkuji za případné rady ;). Hezký den
Desktop: AMD Sempron 1,75 GHz, 1 GB RAM, ATI Radeon 9600 128 MB, Seagate Barracuda 160 + 80 GB
Notebook: AMD Phenom II X3 Mobile Processor N830 2,1 GHz, 4 GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 5650 1 GB, Seagate 500 GB

Reklama
Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Prodleva před načtením stránek

Příspěvekod Speed_dead » 13 srp 2010 14:50

Já jsem měl kdysi podobný problém. tenkrát mě to dělával routr. Po čase se ucpal a krátkodobě to vyřešil jeho restart. Dlouhodobě nový fimware. Tyhle problémy může dělat i povysunutý koax z modemu. Občas koax nedrží v konektoru jak má a pak to dělá psí kusy.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Uživatelský avatar
havevo
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: květen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Prodleva před načtením stránek

Příspěvekod havevo » 14 srp 2010 12:23

Tak jsem vyndal z modemu koaxiál a zjistil jsem, že byl trošku volnější, než by asi měl být. Tak jsem ho tam pořádně nacpal a zdá se, že to byla ta chyba. Teď to lítá fakt hezky. Sice to občas ještě zazlobí, ale to už bude asi chyba providera. A ještě taková perlička: mám zaplacené od UPC připojení 10 Mbit a včera jsem tahal z http://www.share-rapid.net téměř 20 Mbit :D. Asi tam ten koaxiál budu cpát častějc :-D.

Ještě se za pár dní ozvu, jak to běhá.
Desktop: AMD Sempron 1,75 GHz, 1 GB RAM, ATI Radeon 9600 128 MB, Seagate Barracuda 160 + 80 GB
Notebook: AMD Phenom II X3 Mobile Processor N830 2,1 GHz, 4 GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 5650 1 GB, Seagate 500 GB


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Prodleva při strartu PC
    od Typen » 02 úno 2024 18:49 » v Problémy s hardwarem
    0
    541
    od Typen Zobrazit poslední příspěvek
    02 úno 2024 18:49
  • DECO - M4 blokovani stranek
    od MK_Vs » 15 srp 2023 10:27 » v Sítě - hardware
    10
    2760
    od MrVoltz Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 15:46

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů